Złomowanie aut

Legalne złomowanie pojazdów

Poznań i okolice

Złomowanie aut

Witaj w naszej firmie zajmującej się złomowaniem samochodów na terenie Poznania  i okolicznych miejscowości! Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym zespołem, który gwarantuje szybką i skuteczną obsługę.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie złomowania samochodów. Zajmujemy się nie tylko odbiorem pojazdu, ale również dopełnieniem wszystkich formalności związanych z jego wyrejestrowaniem oraz uzyskaniem zaświadczenia o złomowaniu.

Nasze usługi są dostępne dla mieszkańców Poznania,  oraz okolicznych miejscowości, takich jak: Kościan, Śrem, Września, Gniezno, Konin, Leszno, Rawicz,  Środa Wielkopolska,  Tarnowo Podgórne, Buk, Opalenica Grodzisk Wielkopolski,  Września i wiele innych.

Jeśli Twój samochód nie jest już w stanie dobrej kondycji, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w szybkim i sprawnym pozbyciu się niepotrzebnego pojazdu.

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, dbając o ochronę środowiska naturalnego. Dzięki nam Twój stary samochód zostanie poddany procesowi recyklingu, a jego części zostaną odpowiednio wykorzystane lub zutylizowane w sposób bezpieczny dla środowiska.

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w złomowaniu swojego samochodu, skontaktuj się z nami. Nasza firma jest gotowa sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić Ci pełną satysfakcję z naszych usług.

Legalny biznes

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Dojazd do klienta

Dojedziemy po twój samochód i wycenimy go na miejscu

Dobre ceny

Atrakcyjne, konkurencyjne stawki za pojazdy

Profesjonalizm

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Sprawdź referencje

Opinie klientów