Przebieg sprzedaży

Sprawdź jak kupujemy pojazdy. 

Skup pojazdów

Przebieg sprzedaży

Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną w celu wyceny pojazdu. Przedstaw nam szczegóły dot. Twojego samochodu. Cały proces sprzedaży polega na czterech prostych krokach.

01.

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam szczegóły dotyczące samochodu.

02.

Wycena

Przedstawimy Ci wycenę – jeśli uznasz ofertę za atrakcyjną, przejdziemy do podpisania umowy.

03.

Oględziny samochodu

Spotkamy się, podpiszemy umowę kupna-sprzedaży.

04.

Zapłata gotówką

Przekazujemy Ci pieniądze na miejscu. To wszystko!

Wycena online

Jak przebiega wycena i sprzedaż pojazdu?

Jeśli chcesz poznać wartość swojego pojazdu, możesz skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną i przedstawić nam szczegóły dotyczące swojego samochodu. Już na tym etapie będziemy mogli przybliżonie oszacować jego wartość. Jednak dokładna wycena odbędzie się dopiero po dokładnym obejrzeniu pojazdu.

W tym celu umówimy się z Tobą na dogodny termin i przyjedziemy do Ciebie, aby przeprowadzić oględziny. W przeciwieństwie do innych firm, nie pobieramy opłat za wycenę, transport ani lawetę. To oznacza, że oszczędzasz czas i pieniądze!

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nam swoje auto, przedstawimy Ci naszą ofertę. Jeśli będziesz zadowolony z ceny, przejdziemy do podpisania umowy. Będziesz potrzebował jedynie dokumentu tożsamości oraz dowodu rejestracyjnego pojazdu i karty pojazdu.

Po podpisaniu umowy przekażemy Ci pieniądze i zabierzemy pojazd ze sobą. Wszystko jest proste i wygodne dla Ciebie. Nasz zespół przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, dzięki czemu nie musisz się martwić o transport ani logistykę.

Legalny biznes

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Dojazd do klienta

Dojedziemy po twój samochód i wycenimy go na miejscu

Dobre ceny

Atrakcyjne, konkurencyjne stawki za pojazdy

Profesjonalizm

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Sprawdź referencje

Opinie klientów