O Nas

Skupujemy pojazdy w Wielkopolsce

Kim jesteśmy?

Skup i złomowanie pojazdów

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 roku. Rozpoczęliśmy naszą działalność z pasji. Na przestrzeni lat zdobyliśmy wielu zaufanych klientów. Zdobyliśmy też cenną wiedzę i doświadczenie. Zezłomowaliśmy i kupiliśmy tysiące pojazdów w różnym stanie – zarówno sprawnych, jak i tych zaniedbanych, uszkodzonych i nienadających się do jazdy.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znaleźliśmy się w doskonałej pozycji na rynku i jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom atrakcyjne warunki współpracy. Korzystając z naszych usług, możesz uzyskać atrakcyjne pieniądze za pojazd, którego zamierzasz się pozbyć.

Stawiamy na profesjonalizm. Każdą współpracę traktujemy z dokładnością i zaangażowaniem. Ważne jest dla nas również kompleksowe wsparcie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy samochód jest inny. Różni się nie tylko rocznikiem czy modelem, ale także przebiegiem, stanem technicznym i konserwacją.

Z tego też względu nie posiadamy cennika, a dokładnej wyceny dokonujemy dopiero po oględzinach pojazdu – dzięki temu, nie umyka nam żaden szczegół.

Skontaktuj się z nami, jeśli i Ty chcesz w prosty i szybki sposób pozbyć się swojego pojazdu!

Legalny biznes

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Dojazd do klienta

Dojedziemy po twój samochód i wycenimy go na miejscu

Dobre ceny

Atrakcyjne, konkurencyjne stawki za pojazdy

Profesjonalizm

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Sprawdź referencje

Opinie klientów